• Новак
2 -инчен топка рибарски матични тркала со приклучоци Гроздобер антички вртлог за вртење на мебел за мебел кабинет за столче 4 пакувања

2 -инчен топка рибарски матични тркала со приклучоци Гроздобер антички вртлог за вртење на мебел за мебел кабинет за столче 4 пакувања

Rating 
DEN 904.32

Достапност
Достапно за нарачка

Казани / матични тркала Казани / матични тркала. Кастри / матични кастери2 инчи топка рибарски матични тркала со приклучоци Гроздобер антички вртлог за мебел за мебел софа стол кабинет 4 пакетматеријал : ppsize : дијаметар на тркалото 50мм, големина на кругот : 8 x 38mmpackage Содржина : 4 x Casters4 X Valve Stemonly Започната содржина на пакетот, други Производите не се вклучени.Нота : Снимање на светлина и различни дисплеи може да предизвикаат боја на предметот на сликата малку поразлична од вистинската работа. Грешката дозволена за мерење е +/- 1-3см.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат