• Новак
Nuobesty празна калај кутија 4 парчиња голема метална калај кутија со капаци преносно складирање правоаголни кутии за складирање на лим

Nuobesty празна калај кутија 4 парчиња голема метална калај кутија со капаци преносно складирање правоаголни кутии за складирање на лим

Rating 
DEN 214.08

Достапност
Достапно за нарачка

Случајот со моливи е лесен, а малата големина го прави погодно да се носите Направено од врвен материјал, издржлив, практичен за долго време. Тоа е одличен подарок за писатели пријатели и деца кои ќе започнат со училиште. Компактна големина, преносна и удобна да ја носите со вас. Надворешната кутија е целата сребрена и едноставна и атмосферска. Опис Оваа ставка е случај за пенкало, кој е изработен од врвен материјал за трајна употреба. Едноставен дизајн, покреативен и привлечен. Лесно е да се затвори и отвори. Тоа е прекрасен подарок за деца, млади или возрасни за нивниот роденденски подарок или назад во училишни материјали. Карактеристики- боја : сребро;- материјал : лимчиња;- Големина : 20. 86inch;- изработен од врвен материјал, издржлив, практичен за долго време. Малата големина го прави погодно да носите со .- Тоа е одличен подарок за пријатели на писатели и деца кои сакаат да започнат со училиште. Пакет, вклучувајќи 4 x канцелариски случаи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат