• Новак
Кендал здравство Телфа лепило Остров Облека 4 W x 14 L

Кендал здравство Телфа лепило Остров Облека 4 W x 14 L

Rating 
DEN 660.16

Достапност
Достапно за нарачка

Кутија од 25 секоја Кутија од 25 секоја. Kendall Healthcare Telfa Leadive Island Облечување 4 "W x 14" L -Box од 25 секоја. Производот е производител и лиценциран од Ковидиен. Производот е категоризиран како стерилен газа газа (граница). Кендал здравство Телфа лепило Остров Облека 4 "W x 14" Облеките на островот Телфа се погодни преливи. Мека, неткаена поддршка е во согласност со раните и заптивките од сите четири страни. Достапно во најразлични големини. Погодно, се-во-едно облекување. Мека, неткаена поддршка е во согласност со раните и заптивките од сите четири страни. Овозможува заштита од надворешно опкружување. Победи ‰ и не го наруши лековитото ткиво. Безбедно облекување за централни и периферни IV страници.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат