• Новак
15 -инчни сообраќајни конуси, 4 пакувања пластични фудбалски конуси за спортска обука за агилност конуси за кошарка/фудбал, паркинг за безбедност на патиштата за воз

15 -инчни сообраќајни конуси, 4 пакувања пластични фудбалски конуси за спортска обука за агилност конуси за кошарка/фудбал, паркинг за безбедност

Rating 
DEN 352.64

Достапност
Достапно за нарачка

Наменето за безбедност : мерки високи 15 инчи и со дијаметар од 7,87 инчи Спортските конуси на Weensmeil доаѓаат во светли флуоресцентни бои за голема видливост од далеку или во облачен и маглив ден. 4 дупки на конуси за безбедност во сообраќајот од 15 инчи за приврзаност, ако е ветровит ден, не треба да се грижите дека ќе дува низ целото место. Издржлив материјал : Овие конуси за обука на сообраќај со употреба на тешки LDPE (полиетилен винил со ниска густина) што треба да се користи одново и одново без да се искинува или пука. Нашите безбедносни сообраќајни конуси подебели материјали за материјали од другите ефтини квалитетни патишта од 15 инчи. Повеќекратни намени : Фудбалските конуси од 15 инчи можат да се користат за обележување на границите или поставување курсеви за обука, градежна зона, насочување сообраќај, спортски настани, обука за атлетска агилност, спортски вежби, игри и тие прават прекрасни теми за забави од типот на градежништво. Стабилна конструкција : Ставете ги секоја паркинг конуси на врвот на другиот за удобно складирање каде било и транспортот. Конусите на агилност дизајнирани за употреба на која било површина - трева, бетон, салата за теретани, цемент, вештачка трева и многу повеќе. Повеќенаменски : Пластични конуси со висина од 15 инчи Совршена големина за асортиман на активности на отворено и затворено. Тие можат да се користат за да се обележат границите или да се постават низа спортски настани, вежбање за вежбање во фудбал, фудбал, бејзбол, хокеј на теренот, кошарка, игри на теми за деца и младински празнични настани, деца играат, курс за пречки за велосипеди, обука за мотоцикли , Race RC автомобили, обука за кучиња и многу повеќе. Повеќекратни намени : Одлично за блокирање на градежната зона, насочување на сообраќајот, обука за атлетска агилност и спортски вежби. Портокаловите конуси за спорт може да се користат за обележување на границите или да се постават курсеви за обука, спортски настани, обука, игри и тие прават прекрасни украси за теми од типот на градежништво, како што се мотоцикл, автомобили RC RC, вежби за обука.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат