• Новак
Бебе килим сина мандала деца тркалезна игра мат новороденче ползи мат подни плејмети за миење садови ќебе ќебене време бебе игра душек мат 27,6х27,6 инчи

Бебе килим сина мандала деца тркалезна игра мат новороденче ползи мат подни плејмети за миење садови ќебе ќебене време бебе игра душек мат

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : Дакрон Големина : 27,6x27,6 инчи/31,5x31,5 инчи/39. Тежина : 0,21/0,26/0,31 кг. Стандардната големина на Rus Rus, мека и нелизга, таа е прилагодена за деца и бебиња. Тие можат да ползи, да спијат и да играат игри на подот, без да се чувствуваат пренатрупани. Лесно за преклопување и лесен за носење. Тој е многу погоден за употреба при кампување на шатори. Килимите се спакувани и вакуумски кеси за да се осигурат дека е чиста и уредна. Бидејќи преклопот ќе го направи склоп кога ќе биде примена, ќе биде обновена за неколку дена. Не користете чистење на машини. Обидете се да ги измиете или избришете валканите делови со ладна вода и благ детергент, а потоа исушете го воздухот. Ова е најзгодниот метод. Материјал : Дакрон. Големина : 27,6x27,6 инчи/31,5x31,5 инчи/39. Тежина : 0,21/0,26/0,31 кг. Стандардната големина на Rus Rus, мека и нелизга, таа е прилагодена за деца и бебиња. Тие можат да ползи, да спијат и да играат игри на подот, без да се чувствуваат пренатрупани. Лесно за преклопување и лесен за носење. Тој е многу погоден за употреба при кампување на шатори. Килимите се спакувани и вакуумски кеси за да се осигурат дека е чиста и уредна. Бидејќи преклопот ќе го направи склоп кога ќе биде примена, ќе биде обновена за неколку дена. Не користете чистење на машини. Обидете се да ги измиете или избришете валканите делови со ладна вода и благ детергент, а потоа исушете го воздухот. Ова е најзгодниот метод. Овој зачудувачки килим додава допир на боја на вашиот простор за живеење со својот возбудлив и креативен дизајн, веднаш претворајќи ја секоја просторија во инспиративен дом. Материјал : dacron.non-slip, безбеден и безбеден : Додадовме дизајн на дното што не се лизга за да го задржиме тепихот што е можно стабилен и да изградиме мала подлога за пена за да ја зголемиме својата подножје на подножјето и да обезбедиме амортизирање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат