• Новак
BYK GARDNER 542 MUBBER VISCOMETER TUBE, одделение V

BYK GARDNER 542 MUBBER VISCOMETER TUBE, одделение V

Rating 
DEN 1167.84

Достапност
Достапно за нарачка

Економски цени Во согласност со методите ASTM D1131, D1545, D1725. Во согласност со методите ASTM D1131, D1545, D1725. Вискометрите на меурчиња можат да се нарачаат индивидуално за да создадат прилагодено сет.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат