• Новак
Комплет за фитинзи за наводнување Aeiofu наводнување за капки бодликави конектори 1/4 инчи фитинзи за наводнување директно решетки за наводнување на наводнување на на

Комплет за фитинзи за наводнување Aeiofu наводнување за капки бодликави конектори 1/4 инчи фитинзи за наводнување директно решетки

Rating 
DEN 1259.20

Достапност
Достапно за нарачка

Погодно : фитинзите за наводнување се погодни за конектори за црево за вода од 1/4 инчи Голем број разновидни алатки за да се задоволат сите потреби на додатоци за наводнување во градина за капка по капка. Материјал : Конекторите за црево за наводнување се изработени од еколошки и хемиски отпорен пластичен материјал, кои се издржливи и имаат долг животен век. Големи количини : Getе добиете вкупно 280 фитинзи за наводнување : вклучително и фитинзи на лактите на цревата (25 парчиња), приклучок за крајно црево (25 парчиња), коси бодликава 4-насочен конектор (25 парчиња), единечни шипки (30 парчиња), директно шипки (100 парчиња), облици бодликава маички (75 парчиња). Широко користени : Конекторите за наводнување капка по капка се идеални за градини од зеленчук, цветни леи, покачени градинарски кревети, тревници, градини, лозја, шумски градини, фарма, станбени, градинарски стакленички градина и апликации за наводнување на земјоделство, со силна практичност за вас. Лесно за складирање и инсталирање : Комплетите за наводнување имаат кутија, удобно и нема да протекуваат лесно, само цевките за притискање цврсто над решетките за тесно вклопување, не треба алатки за ОРС.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат