• Новак
Осветлување на ленти, бело, ЛЕР, 78 lx13/32 w

Осветлување на ленти, бело, ЛЕР, 78 lx13/32 w

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

Осветлување на возилото Производител : Maxxima. Земја на производителот : Тајван. Единица^Упатство за инструкции. Единица^Упатство за инструкции. Лента светлина, бела боја, тековна оценка 2300ma, длабочина 13/64 in., Ламба живот 30,0000 ч., LED тип на ламба, должина 78 ин. Прекинување на жици од типот 2, ширина 13/32 in., Внатрешен/надворешен ентериер и надворешност.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат