• Новак
Регенс Хил ensенсон модерна метална прилагодлива аптека подни ламби за замав 54 висока старосна метална метална сенка стоечка светлина за дневна соба за читање куќа

Регенс Хил ensенсон модерна метална прилагодлива аптека подни ламби за замав 54 висока старосна метална метална сенка стоечка светлина за дневна

Rating 
DEN 1232.00

Достапност
Достапно за нарачка

Прилагодливо од 44 "до 54" високи Базата е 9 "широка. Сенката е 8" широка x 5 1/2 "длабока x 3 1/4" висока. Од централниот пол до надворешниот раб на сенката е 20 ". Прилагодлива висина и рака за замав. Главата на ламбата не е прилагодлива. Место до омилениот стол за читање или софа. висока основа е широка 9 ". Сенката е висока 8 "широка x 5 1/2" длабока x 3 1/4 ". Од централниот пол до надворешниот раб на сенката е 20". Користете една максимум 60 вати-стандардна средна основна сијалица (не е вклучена). Вклучете го прекинувачот на главата на ламбата. Традиционална прилагодлива аптека за замав Апликација од брендот Regence Hill. Прилагодлива висина и рака за замав. Главата на ламбата не е прилагодлива. Место до омилениот стол за читање или троседот. Стариот месинг финиш. Метална конструкција. Црн кабел долг 6 метри со црн финиш приклучок. Оваа прилагодлива ламба за подот на аптеката за вртење на рака има метална сенка на шатори што создава топла светлина на надолу идеална за читање или задачи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат