• Новак
HPI85436 Оригинален HPI Racing 5SC/5B Flux/5SC SS/5B/5T SPUR GEAR MONT SET 85436 за HPI Racing HPI 85419#85419 KM Rovan Sy Racing Baja Cars

HPI85436 Оригинален HPI Racing 5SC/5B Flux/5SC SS/5B/5T SPUR GEAR MONT SET 85436 за HPI Racing HPI 8541985419 KM Rovan Sy Racing Baja

Rating 
DEN 256.00

Достапност
Достапно за нарачка

За 1/5 скала HPI Racing Baja RC автомобили Оригинални HPI Racing #85436 Оригинални HPI Racing 85436 Set Mount Mount. За 1/5 скала HPI Racing Baja RC автомобили. Оригинални HPI Racing #85436 Оригинални HPI Racing 85436 Set Mount Mount. Делови за играчки на РЦ.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат