• Новак
Мал секач за хартија на Јингентер за картон, 8,7 *2.3 Тример за преносни секачи за DIY, алатка за стружење на хартија за занаетчиска хартија А4 А5

Мал секач за хартија на Јингентер за картон, 8,7 *2.3 Тример за преносни секачи за DIY, алатка за стружење на хартија за занаетчиска хартија

Rating 
DEN 223.84

Достапност
Достапно за нарачка

【Професионален секач за училишни хартија】 остри лопати што лесно се сече директно по чисти жици Многу мазен и без отпор. Лесно за носење, лесен за работа и во основа ги задоволува потребите за сечење, совршени за училиштата, домовите и канцелариите. 【Ефикасно сечење】 Наменето за сечење A3, A4, A5 хартија, фотографии, картички, ламинирани материјали. Исечете помалку чаршафи за да го продолжите животот на сечилото. 【Безбеден дизајн】 Овој секач за хартија е лесен и безбеден. Сечилата работат само кога ќе го притиснете, што е совршено за безбедноста на корисникот, особено децата. Одличен помошник е да ги придружува децата во правење занаети. 【Мулти-намена за правење】 Вашата идеална алатка за сечење за правење занаетчиски проекти, занаети за записи, картички за покани за венчавки и честитки. Погоден за дома, канцеларија и училиште. 【Мулти-намена занаетчиство】 Вашата идеална алатка за сечење за занаетчиски проекти, картички за покани за венчавки и честитки. Погоден за дома, канцеларија и училиште. 【Професионален секач за училишни хартија】 остри лопати што лесно се сече директно по чисти жици. Многу мазен и без отпор. Лесно за носење, лесен за работа и во основа ги задоволува потребите за сечење, совршени за училиштата, домовите и канцелариите. 【Ефикасно сечење】 Наменето за сечење A3, A4, A5 хартија, фотографии, картички, ламинирани материјали.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат