• Новак
ЗАМЕНА НА БАТЕРИЈАТА За Макита Дел Број: 194309-1, 197265-04, 197265-4, 197422-4, БЛ1415, БГД800, БГД800РФЕ, БГД800З, БГД801, БГД801РФЕ, БГД801З, БХП343З

ЗАМЕНА НА БАТЕРИЈАТА За Макита Дел Број: 194309-1, 197265-04, 197265-4, 197422-4, БЛ1415, БГД800, БГД800РФЕ, БГД800З, БГД801, БГД801РФЕ,

Rating 
DEN 1373.92

Достапност
Достапно за нарачка

Замена на Дел број : 194309-1, 197265-04, 197265-4, 197422-4, БЛ1415 Тип на стока : Ли-јон, Волти : 14.4 V, Капацитет : 6000m Ah / 86. Големина на стока : 97,30 х 73,10 х 69,00 мм, Тежина : 558гр. Циркулаторна функција Со Висок капацитет, совршена заменете ги оригиналните батерии. Ве молиме изберете ја точната батерија според оригиналниот број на дел од батеријата. Долга гаранција-батериите вклучуваат 30-дневни Пари Назад и 1-ГОДИШНА Гаранција. Замена на Дел број : 194309-1, 197265-04, 197265-4, 197422-4, БЛ1415. Тип на стока : Ли-јон, Волти : 14.4 V, Капацитет : 6000m Ah / 86. Големина на стока : 97,30 х 73,10 х 69,00 мм, Тежина : 558гр. Циркулаторна функција Со Висок капацитет, совршена заменете ги оригиналните батерии. Ве молиме изберете ја точната батерија според оригиналниот број на дел од батеријата. Долга гаранција-батериите вклучуваат 30-дневни Пари Назад и 1-ГОДИШНА Гаранција.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат