• Новак
Хомофониски жени Беспрекорни хеланки со високи тренинзи со високи половини Тесни хеланки салата јога панталони

Хомофониски жени Беспрекорни хеланки со високи тренинзи со високи половини Тесни хеланки салата јога панталони

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

磁性 的 Затворање 【Дише и удобно】 Панталони со високи половини за жени направени со 72% полиестер, 18% најлон, 10% спандекс. Лесната ткаенина ве одржува топло и удобно во зима, есен, пролет. 【Беспрекорен дизајн】 Беспрекорна конструкција овозможува максимална удобност. Тие нема да се лизгаат и паѓаат за време на вежбањето, давајќи ви е рационализиран изглед. 【Високи половини】 Контрола на половината со високи половини и еластична половината за да ви овозможи непречено соодветно вклопување и да ја покажете вашата фигура до совршенство. Затоа, овие хеланки за жени ви обезбедуваат компресија и поддршка. 【Натпревар】 високи панталони со јога за жени, мазна јагула изгледа одлично со спортски градник, маица или врвот на резервоарот, и така натаму. 【Фитнес и живот】 Јога панталони за жени совршени за спорт, теретана, вежбање, фитнес, јога и други прилики. Погледнете ја нашата табела со големина во описот за детално мерење пред нарачката. 【Дише и удобно】 Панталони со високи половини за жени направени со 72% полиестер, 18% најлон, 10% спандекс. Лесната ткаенина ве одржува топло и удобно во зима, есен, пролет. 【Беспрекорен дизајн】 Беспрекорна конструкција овозможува максимална удобност. Тие нема да се лизгаат и паѓаат за време на вежбањето, давајќи ви е рационализиран изглед. 【Високи половини】 Контрола на половината со високи половини и еластична половината за да ви овозможи непречено соодветно вклопување и да ја покажете вашата фигура до совршенство.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат