• Новак
Вклучување на амбалажа за Asus Padfone E, Mini, Infinity, 2, X, Zenfone 4 Smartphone и помошен кабел и монтирање на шофершајбната

Вклучување на амбалажа за Asus Padfone E, Mini, Infinity, 2, X, Zenfone 4 Smartphone и помошен кабел и монтирање на шофершајбната

Rating 
DEN 433.60

Достапност
Достапно за нарачка

Целосна телефонска заштита со материјал за неопренови во тежина Заштитник на цел екран овозможува функционалност на целосен екран на допир. Вграден во мал џеб, можете да ги ставите во кабелот за слушалки, монети или копчиња итн. Димензија на случајот : 5,75 × 4 инчи. Должина на раката : 10-15 инчи Белешка : Проверете ја димензијата на вашиот уред без разлика дали одговара на овој случај пред да го купите. Погодно за Asus Padfone E, Mini, Infinity, 2, X, Zenfone 4 паметен телефон. Целосна телефонска заштита со материјал за неопренови во тежина. Заштитник на цел екран овозможува функционалност на целосен екран на допир. Вграден во мал џеб, можете да ги ставите во кабелот за слушалки, монети или копчиња итн. Димензија на случајот : 5,75 × 4 инчи. Должина на раката : 10-15 инчи Белешка : Проверете ја димензијата на вашиот уред без разлика дали одговара на овој случај пред да го купите. Погодно за Asus Padfone E, Mini, Infinity, 2, X, Zenfone 4 паметен телефон. Заштитете го вашиот мобилен телефон со овој лесен спортови за спорт на неопренови отпорен на пот. Предметот има вграден мал џеб, можете да ги ставите во кабелот за слушалки, монети или копчиња итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат