• Новак
ハコモ Занаетчиски материјали, оклоп

ハコモ Занаетчиски материјали, оклоп

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

Големина на производот : Завршена големина : 7,9 x 21,7 x 12,6 инчи (20 x 55 x Големина на производот : Завршена големина : 7,9 x 21,7 x 12,6 инчи (20 x 55 x. Хакомо занаетчискиот комплет е направен од картонски материјал што е нежен на двете луѓе и природа, олеснувајќи се собраната и може да се рециклира кога се прави со употреба на неа. Некири серија е комплет за трансформација на еколошки материјали. Насликајте ја омилената боја и направете ја вашата омилена. Позицијата на рамениот појас може да се прилагоди според вашиот Големина на телото.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат