• Новак
Без знак за паркирање, знак на зона на вчитување, 12х18 инчи, 3М ЕГП рефлексивен .063 алуминиум, отпорен на згаснување, изработен во САД од Сиго знаци

Без знак за паркирање, знак на зона на вчитување, 12х18 инчи, 3М ЕГП рефлексивен .063 алуминиум, отпорен на згаснување, изработен во

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

✔ Висок квалитет, долготраен - ние користиме само материјали од прва класа за производство на нашите знаци Направено од 100% силен алуминиум без 'рѓа, и ќе остане добар како нов дури и по многу години затворено или надворешно користење. Плус, нашите знаци се направени во САД!. ✔ Нема избледување - графиките и текстовите ќе ги издржат елементите и нема да избледат, без оглед на сонцето, дождот или другото екстремно време. ✔ Пред-дупчат дупки за лесно монтирање-Сите наши премиум знаци имаат 2 пред-дупчат дупки и можат лесно да се монтираат на секоја површина. Нема потреба од лепило или специјална опрема!. ✔ Совршена големина - Ние внимателно го дизајниравме овој знак, со оглед на секој аспект. Оваа уникатна големина дава можност за текстот да се истакне и лесно да се разбере без да се создаде агресивна околина!. ✔ Професионална графика - Идеална и за употреба на дома и во дворот и за професионални бизниси, нашите знаци се внимателно дизајнирани да изгледаат елегантни, авторитативни и лесни за читање. ✔ Висок квалитет, долготраен - ние користиме само материјали од прва класа за производство на нашите знаци. Направено од 100% силен алуминиум без 'рѓа, и ќе остане добар како нов дури и по многу години затворено или надворешно користење. Плус, нашите знаци се направени во САД!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат