• Новак
Полска мапа со знамето на срцето Музички кутија Дрвени музички кутии Најдобар подарок за годишнината Божиќ роденден

Полска мапа со знамето на срцето Музички кутија Дрвени музички кутии Најдобар подарок за годишнината Божиќ роденден

Rating 
DEN 415.84

Достапност
Достапно за нарачка

Дрво материјал Музичка кутија направена од висококвалитетно дрво со јасни мелодии и исклучителни резби. Нашата музичка кутија е дизајн на часовници, само треба да ја затегнете пролетта и потоа да се олабавите за да свирите класична музика. Лесната и прекрасна дрвена музичка кутија може да се постави на дланката, мала торба, спална соба и маса за облекување со добар декоративен ефект. Ако имате какви било прашања во врска со нашата дрвена музичка кутија, Ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви помогнеме во рок од 24 часа. Нашата дрвена музичка кутија има повеќе класични песни, патеките се случајни.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат