• Новак
Аликпоп ранец Jimin Suga Jin taehyung v Jungkook Корејски обичен ранец на ранец на лаптоп лаптоп лаптоп торба ранец

Аликпоп ранец Jimin Suga Jin taehyung v Jungkook Корејски обичен ранец на ранец на лаптоп лаптоп лаптоп торба ранец

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

*Материјал : Изработено од трајни и практични најлонски ткаенини со висок квалитет, 100 % сосема нов и висок квалитет *Големина : 32см*15см*45см. *Прилагодливи ленти за поставување на рамото за носење удобност. *Што добивате : 1 x ранец 1 xtote ранец 1 xcase 1 x мала торба. *Тоа е најдобриот подарок за fansубителите на модата на КПОП, најдобар подарок за жени. Материјал : Боја на платно : како стил на прикажување на слика : Модна големина : 32см*15см*45см има 2-3% разлика според рачното мерење. Ве молиме, проверете ја табелата за мерење внимателно пред да ја купите предметот. 1 инч = 2,54 см Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива заради светлината и екранот. Што ќе добиете : 1 x ранец 1 xtote ранец 1 xcase 1 x мала торба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат