• Новак
Маркери со двојни прегледи на Артеза, 24 бои, сребрени алкохолни маркери Арт скица Книга 2-пакет, 8,25х8,25 инчи за цртање, 100 листови

Маркери со двојни прегледи на Артеза, 24 бои, сребрени алкохолни маркери Арт скица Книга 2-пакет, 8,25х8,25 инчи за цртање, 100

Rating 
DEN 1596.80

Достапност
Достапно за нарачка

Автоматски двоен преглед : Создадете контури за привлекување внимание Овие неверојатни метални маркери автоматски произведуваат метални сребрени линии опкружени со живописни, шарени граници. Оваа иновативна технологија произведува убави ефекти со двојна боја, со што вашите уметнички проекти се поп. Зачудувачки површини : Протресете ги нашите маркери за боење пет секунди и ослободете ја вашата креативност на хартија*, метал, керамика, дрво, гума, стакло, пластика или камен. Блескавиот трепер ќе ги донесе вашите креации во живот. Користете ги како пенкала за земање белешки или добијте имагинативни со картички, постери и рамки за слики. Уметнички книги за цртање на големо : Со удобен пакет од 2, секогаш ќе имате една уметничка книга. Совршена големина за скици кои се одвиваат, лесно се вклопува во одделот за ракавици на вашиот автомобил, вашата чанта или ранецот. Скица со тешка категорија за цртање со хартија за скици без киселина : Секоја тетратка за скици има 110lb (180 GSM) уметничка хартија што ќе ги издржи сите бришење и скицирање. 100% гаранција за задоволство - Ако вашиот производ не ги извршува вашите очекувања, едноставно побарајте поврат или замена. Автоматски двоен преглед : Создадете контури за привлекување внимание. Овие неверојатни метални маркери автоматски произведуваат метални сребрени линии опкружени со живописни, шарени граници. Оваа иновативна технологија произведува убави ефекти со двојна боја, со што вашите уметнички проекти се поп. Зачудувачки површини : Протресете ги нашите маркери за боење пет секунди и ослободете ја вашата креативност на хартија*, метал, керамика, дрво, гума, стакло, пластика или камен.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат