• Новак
Калифорнија мечка Детска сунѓерска руно худи - Калифорнија тематска детска худи - графичка худи за деца

Калифорнија мечка Детска сунѓерска руно худи - Калифорнија тематска детска худи - графичка худи за деца

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

52% памук на авиокомпанија, 48% поли Направено во САД. Повлечете го затворањето. Калифорнија мечка Детска сунѓерска руно худи не е обично парче облека. Неговиот аспиратор и вратот со врвови, плус ребрести манжетни и лента за половината, сите обезбедуваат удобно вклопување. Графичкиот худи за деца е гордо направена со 7x помалку вода од просечните производители, во објекти кои се пријателски за рециклирање кои исто така гарантираат услови за нула џемпери. Нашиот чист памук на авиокомпанијата е чешлана и прстен за текстура и се чувствува за разлика од кој било друг. Оваа качулка е направена од 52% памук на авиокомпанија, 48% поли (атлетски хедер е направен од 90% памук на авиокомпанија, 10% поли). Изборот што мора да го има за карактеристичен стил, оваа џемпер со качулка со качулка е забавен избор за секојдневно носење. Детската качулка во Калифорнија е дизајнирана и печатена во Калифорнија. Подгответе се за целодневна удобност во калифорниската мечка Детска сунѓерска руно качулка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат