• Новак
Angoily 20 парчиња само растенија водени уреди за наводнување растителни автоматски воден капнувач фиксна врска со распрскувач на линк фиксна врска вметната врска Дри

Angoily 20 парчиња само растенија водени уреди за наводнување растителни автоматски воден капнувач фиксна врска со распрскувач на линк

Rating 
DEN 152.48

Достапност
Достапно за нарачка

Наводнување влогови на наводнување- Засадете го самото наводнување и траен за време Капири за наводнување на системот за наводнување- Поддршка за поддршка на растителни способности за наводнување за 4/7 цевка за капење. Прилагодливи влогови на влечење- Засадете се за наводнување на самостојно наводнување Помогнете да ја задржите цевката од затнување. Автоматски градинарски растенија Спајк- Погоден за тревник, градина, само растение, цветни леи, зеленчукови градини, градини наводнување,. Уреди за самостојно наводнување- Помогнете да ја спречите цевката да не се затнува. Список на пакети 20 x ФИКСТИНСКИ КАРАКТЕРИСТИКИ ЗА ЛИНК - Боја : Црн автоматски систем за наводнување капка по капка. - Материјал : ПП автоматски градинарски растенија Спајк. - Големина : приближно. 11 x 4 x 2cm самостојно воден штанд. - Поддршка за удел за 4/7 фиксна врска со прскалка за капење. - Погоден е за тревник, градина, само растенија, цветни леи, зеленчуковите градини, наводнување на градини, итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат