• Новак
Exmax® 10-порта 3,5 mm Barrel Jack Connector DC 5V Адаптер за полнач за напојување за предавател или приемник WDT-99, моќни мали уреди и електроника кои користат Jackек од 3,5 mm барел

Exmax® 10-порта 3,5 mm Barrel Jack Connector DC 5V Адаптер за полнач за напојување за предавател или приемник WDT-99, моќни мали уреди

Rating 
DEN 1119.84

Достапност
Достапно за нарачка

Силно напојување Поддршка 5 V/1 A-5 V/2 A, помоќен и стабилен Универзален за DC 3,5 mm конектори Transmiter/Reciver/Reciver, вентилатор, звучник, ламба за табели. Напојувајте го вашиот центар Обезбедете стабилен пренос на податоци за уреди со голема моќност. Конектори со никел потрајни и подолг животен век. Прецизно-инженерска структура со чисто бакарно јадро, обезбедете брза спроводливост и стабилен пренос. Силно напојување Поддршка 5 V/1 A-5 V/2 A, помоќен и стабилен. Универзален за DC 3,5 mm конектори Transmiter/Reciver/Reciver, вентилатор, звучник, ламба за табели. Напојувајте го вашиот центар Обезбедете стабилен пренос на податоци за уреди со голема моќност. Конектори со никел потрајни и подолг животен век. Прецизно-инженерска структура со чисто бакарно јадро, обезбедете брза спроводливост и стабилен пренос. Карактеристики : Прилагодете го овој кабел Може да напојувате мали уреди и електроника кои користат Jackек од барел од 3,5 мм.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат