• Новак
единство 375 хром 50w 6 светло на покривот со дијаметар

единство 375 хром 50w 6 светло на покривот со дијаметар

Rating 
DEN 742.40

Достапност
Достапно за нарачка

Цврсто контролирана 50 вати, 160000 зрак на свеќи. Дизајн на ламба за запечатен зрак. Зракот може да се ротира вертикално и хоризонтално за да ги осветли повеќето области во близина. Внатрешната контролна рачка е погодна за употреба со прекинувач за врвови на прсти. Заградата за монтирање на покривот, Универзален покрив вклучува образец, упатство за вежбање и целосни упатства. Цврсто контролирана 50 вати, 160.000 зрак на свеќи. Дизајн на ламба за запечатен зрак. Зракот може да се ротира вертикално и хоризонтално за да ги осветли повеќето области во близина. Внатрешната контролна рачка е погодна за употреба со прекинувач за врвови на прсти. Заградата за монтирање на покривот, Универзален покрив вклучува образец, упатство за вежбање и целосни упатства. Светлата на покривот на единството обезбедуваат моментално поочителна светлина кога и каде сакате. Рачката за контрола на ентериерот, со прекинувач за врвови со прсти, обезбедува и безбедност и погодност.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат