• Новак
Британи Детаил Војници за играчки Втората светска војна Ренџерс Д-ден пешадија 54мм колекционерски насликани насликани армиски мажи сет од 6

Британи Детаил Војници за играчки Втората светска војна Ренџерс Д-ден пешадија 54мм колекционерски насликани насликани армиски

Rating 
DEN 305.60

Достапност
Достапно за нарачка

Нови Британија Супер Детаил пластика Ажурирани и подобрени шеми за бои. 54мм 1 : 32 -та скала меки пластични фигури. Квалитет на колекционер по прифатлива цена!. Комплетен сет од 6 бројки. Нови Британија Супер Детаил пластика. Ажурирани и подобрени шеми за бои. 54мм 1 : 32 -та скала меки пластични фигури. Квалитет на колекционер по прифатлива цена!. Комплетен сет од 6 бројки.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат