• Новак
EDC Gear Titanium Pry Bar Multitool Keychain Pocket Screwpriver Mini Bar

EDC Gear Titanium Pry Bar Multitool Keychain Pocket Screwpriver Mini Bar

Rating 
DEN 431.84

Достапност
Достапно за нарачка

15 Во 1 функција-Компактен мини прелиен бар комбинира 5 функции во мал приврзок за приврзоци. Ултра-лесна категорија и дневно носење-само 15,95 g, цврсти и издржливи, со повеќе функции. Должина : 65мм, ширина : 5,6мм.Подет : 14,4 мм висококвалитетен материјал изработен од титаниум материјал, отпорен на 'рѓа, отпорна на киселина и алкали и удобно за држење. Дизајн на потпора-широката лента може да обезбеди поголема покриеност, поголема потпора и помал агол на свиткување.5 Во 1 функција-Компактен мини прелиен бар комбинира 5 функции во мал приврзок за приврзоци. Ултра-лесна категорија и дневно носење-само 15,95 g, цврсти и издржливи, со повеќе функции. Должина : 65мм, ширина : 5,6мм.Подет : 14,4 мм висококвалитетен материјал изработен од титаниум материјал, отпорен на 'рѓа, отпорна на киселина и алкали и удобно за држење. Дизајн на потпора-широката лента може да обезбеди поголема покриеност, поголема потпора и помал агол на свиткување. Носете го со вас : Може да се стави во џеб, може да се користи како приврзок за облека и може да се обеси на клуч за клучеви 2.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат