• Новак
Rosyclo high 5 ”со високи тренинзи за јога шорцеви со странични џебови, не-проточна контрола на стомакот атлетски шорцеви

Rosyclo high 5 ”со високи тренинзи за јога шорцеви со странични џебови, не-проточна контрола на стомакот атлетски шорцеви

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

Висат да се исушат Препорачуваме да се мие внатре-надвор на ладно опкружување. Кратките панталони со тренингот овозможуваат машинско миење во торба за перење мрежи, но ако сакате да бидете потрајни, се препорачува да се миете со рака. 78% полиестер, 22% спандекс. Повлечете го затворањето. Материјал за миење. Дебелите шорцеви не се гледаат преку, што го прави совршен за секојдневно носење. 【Кросовер шорцеви за жени】 Праска за кревање на задниот дел од тренингот со џебови, 2 странични телефонски џебови, секси крцкави крстови на половината, шорцеви од половината, лентата за сквоти, го поминуваат тестот за сквоти, шорцеви за сквоти на половината за жени тренинг, слабеење на стомакот за контрола на стомакот. 【Ултра-протеч вклопување : : Доста дебелина со дишеност : не види преку. Мириса, ја фаќа потта брзо, ја одржува кожата сува. 【Спортска прилика : : Оваа 5 -инчен спандекс атлетски шорцеви со џебови е совршен за спортски прилагодени за активности во затворено или на отворено и секојдневно носење, јога, велосипедист, фитнес, капри, трчање, кој било вид тренинг или секојдневна употреба. Исто така е погоден за сите сезони. 【Супериорна услуга : : Ако не сте задоволни со нашите шорцеви за половината за жени, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе ви го дадеме најдоброто решение. (Обрнете внимание : Ве молиме, погледнете ја табелата со големина на Розикло за купување. 78% полиестер, 22% спандекс. Повлечете го затворањето. Материјал за миење. Дебелите шорцеви не се гледаат преку, што го прави совршен за секојдневно носење. 【Кросовер шорцеви за жени】 Праска за кревање на задниот дел од тренингот со џебови, 2 странични телефонски џебови, секси крцкави крстови на половината, шорцеви од половината, лентата за сквоти, го поминуваат тестот за сквоти, шорцеви за сквоти на половината за жени тренинг, слабеење на стомакот за контрола на стомакот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат