• Новак
Списание за складирање на списанија Yelowspeed, приказ на wallидови за PMAGs 556/7.62 , ABS пластични списанија маг држач за монтирање на wallидот

Списание за складирање на списанија Yelowspeed, приказ на wallидови за PMAGs 556/7.62 , ABS пластични списанија маг држач за монтирање

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

Директно испорака од САД 【Карактеристики】 : Petg конструкција за максимална јачина. 【Што ќе добиете】 : 1 x Mount. Може да го купите со доверба. Можеме да преиспитаме или да вратиме ако купите производи со проблеми со квалитетот и ве молиме слободно контактирајте со нас во секое време кога имате проблем. 【Premiun Material】 : Инженерски за да ги исполни стандардите на производителот. 【Лесно за инсталирање】 : Само ставете ја држачот на десната позиција и зашрафете ја на идот. Детали за производот : Материјал : АБС пластична боја : Црн голем простор за складирање иновативен дизајн заштеда на просторот издржлив : Тој е изработен од лесен и издржлив ABS материјал кој е водоотпорен, отпорен на топлина, отпорен на хемикалии и отпорен на хемикалии и отпорен на корозија до десет години.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат