• Новак
Дифузер, фино меур диск, 12 во Дија

Дифузер, фино меур диск, 12 во Дија

Rating 
DEN 3033.92

Достапност
Достапно за нарачка

Цена за : Секој производител на гаранција Должина : 1 година Идеална за : Вода аерација/оксигенација Активна мембрана : ЕПДМ Примена : Висина на третман на вода и отпадни води (внатре) : 3-1/2 галони мешани/час @ 6 ft Длабочина на CFM Влез на воздухот : 8.1 Големина на фитинг (внатре) : 3/4 "MPT Активна површина (Sq.-In) : 101 мешање на проток (внатре) : 13-1/2 Барања за воздух (SCFM) : 1.0 Ширина (внатре) : 12-1/2. Тип : фино меур диск, 12 "диа. Материјал на градежништвото : Полипропилен должина (внатре) : 12-1/2 Точка : Дифузер земја на потекло (предмет на промена) : Соединетите држави. Цена за : Секој производител на гаранција Должина : 1 година Идеална за : Вода аерација/оксигенација Активна мембрана : ЕПДМ Примена : Висина на третман на вода и отпадни води (внатре) : 3-1/2 галони мешани/час @ 6 ft. Длабочина на CFM Влез на воздухот : 8.1 Големина на фитинг (внатре) : 3/4 "MPT Активна површина (Sq.-In) : 101 мешање на проток (внатре) : 13-1/2 Барања за воздух (SCFM) : 1.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат