• Новак
Блесното заздравување 7 чакра црна турмалин, жолт критички стапче Реики лековити кристални брадавички скапоцени камења балансирајќи го духовниот подарок Фенг Шуи

Блесното заздравување 7 чакра црна турмалин, жолт критички стапче Реики лековити кристални брадавички скапоцени камења балансирајќи го духовниот

Rating 
DEN 623.84

Достапност
Достапно за нарачка

Секој сет на приврзоци со приврзок од Хималајска фасада и Сребрен позлатен ѓердан доаѓа со кристал за полнење на селенит за да ја задржи наполнета додека чекате да ја донесете дома Природните кристали се користат илјадници години за физичко украсување, заздравување и заштита. Природните кристали можат да бидат корисни за одржување на рамнотежата, фокусот, менталната јасност, како и физичката и емоционалната стабилност. Продажба за - 1 сет со 2 компјутери Селенит коцка камен - црна турмалин, жолт критички стапче. Големина (приближно) - Висина : 5 "до 6" инчи. Добијте бесплатна торбичка за подароци со кадифе. За повеќе кристални производи кликнете на „Блесно заздравување“. Секој сет на приврзоци со приврзок од Хималајска фасада и Сребрен позлатен ѓердан доаѓа со кристал за полнење на селенит за да ја задржи наполнета додека чекате да ја донесете дома. Природните кристали се користат илјадници години за физичко украсување, заздравување и заштита. Природните кристали можат да бидат корисни за одржување на рамнотежата, фокусот, менталната јасност, како и физичката и емоционалната стабилност. Продажба за - 1 сет со 2 компјутери Селенит коцка камен - црна турмалин, жолт критички стапче. Големина (приближно) - Висина : 5 "до 6" инчи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат