• Новак
Wolfcraft 1664000 Conjunto Básico para amoladora de ángulo, 5 Pzas. Пакувајте 1, зелена, 125 mm

Wolfcraft 1664000 Conjunto Básico para amoladora de ángulo, 5 Pzas. Пакувајте 1, зелена, 125 mm

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

Содржина на пакетот : Дополнителен фино метал диск за сечење Содржина на пакет : Диск за сечење камен. Содржина на пакет : Диск за сечење метал. Содржина на пакет : 1 x диск. Содржина на пакет : 1 x диск за дебагирање. Содржина на пакетот : Дополнителен фино метал диск за сечење. Содржина на пакет : Диск за сечење камен. Содржина на пакет : Диск за сечење метал. Содржина на пакет : 1 x диск. Содржина на пакет : 1 x диск за дебагирање. Conjunto básico para amoladora de ángulo, 5 Pzas., Contenido : Disco de Tronzar Metal Extra- Finos, Disco de Tronzar Metal, Disco de Tronzar Piedra, Disco de desbastar, Disco de láminas abrasivas Pack 1.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат