• Новак
Широк приврзок Хен и Харт 11 со стаклена сенка во четкан никел/засаден, приврзок, светло за плакнење на таванот за кујна, дневна соба

Широк приврзок Хен и Харт 11 со стаклена сенка во четкан никел/засаден, приврзок, светло за плакнење на таванот за кујна, дневна соба

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

Текстурата е компатибилна со постојниот прекинувач за затемнување и сијалицата (не е вклучена) Спарен со куполна стаклена сенка. Оваа сенка е изработена од стакло од семе. Оценето за една сијалица од 60 W; 9 W LED сијалица, 13 W флуоресцентна (CFL) сијалица, или 9 W само-сијаличка LED сијалица. Сијалицата Е26-база. Вклучува кабел и синџир за прилагодување на висина од 6 стапки. Со стил инспириран од Индустриската револуција, но соодветна за крајбрежна куќа на плажа, оваа светлина на приврзокот е шик ажурирање на класичен изглед. Куполивата стаклена сенка е надополнета со топли метални акценти кои без напор се спаруваат со постојната шема на бои. Висечкиот ланец е целосно прилагодлив на должина до 6 стапки, овозможувајќи ви да ја прилагодите тела во вашиот уникатен простор.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат