• Новак
Организатор за виси накит за виси BB Brotrade, 32 чисти PVC џебови за складирање на накит со 2 метални куки за држење накит

Организатор за виси накит за виси BB Brotrade, 32 чисти PVC џебови за складирање на накит со 2 метални куки за држење накит

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

Купувањето на организатор на накит што виси на BB Brotrade во исто време ќе добие попуст од 2-3 $ повеќе од купување на нив одделно Обезбедуваме висок квалитет, а организаторот за складирање е погоден за сите накит. Пред да купите, ве молиме потврдете дека цената е поповолна од онаа купена одделно. Ве молиме контактирајте го нашиот продавач навреме за какви било проблеми со квалитетот и ќе одговориме што е можно поскоро. За повеќе описи на производот, проверете ги деталите за производот, благодарам. Вие исто така можете да ги купите во сингл. Купувањето на организатор на накит што виси на BB Brotrade во исто време ќе добие попуст од 2-3 $ повеќе од купување на нив одделно. Обезбедуваме висок квалитет, а организаторот за складирање е погоден за сите накит. Пред да купите, ве молиме потврдете дека цената е поповолна од онаа купена одделно. Ве молиме контактирајте го нашиот продавач навреме за какви било проблеми со квалитетот и ќе одговориме што е можно поскоро.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат