• Новак
Жични маркери, црно/бело, PK25

Жични маркери, црно/бело, PK25

Rating 
DEN 1145.60

Достапност
Достапно за нарачка

✅ Ставка : картичка за обележување на жицата со нумеричка легенда ✅ Боја : црна на бела боја. ✅ Материјал : винилна крпа. ✅ Земја на потекло (предмет на промена) : Соединетите држави. ✅ Ставка : картичка за обележување на жицата со нумеричка легенда. ✅ Боја : црна на бела боја. ✅ Материјал : винилна крпа. ✅ Земја на потекло (предмет на промена) : Соединетите држави. Wm-91-PK жица маркери, црно/бело, PK25, количина на пакет 25.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат