• Новак
Колумбија Машки Стивенс Планински половина Снеп

Колумбија Машки Стивенс Планински половина Снеп

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Достапно за нарачка

100% полиестер Полиестерска обвивка. Повлечете го затворањето. Крајна удобност : Со вратот со влечен врат со должина од една половина, ова повлекување обезбедува одлична заштита од среден слој од студено ладно време. Редовно вклопување : модерен дизајн со вклопување за активна облека, тоа меко и лесен руно, ќе ја направи оваа јакна главен за многу удобни настани на отворено. Разновиден слој : мек и топол, материјалот за микрофлеици е совршен надворешен или среден слој за секоја зимска активност. Корисни карактеристики : Оваа руно јакна обезбедува топла јака што е доволно флексибилна за да ја носи нагоре или надолу за дополнителна топлина околу вратот. Достапно во проширена големина. Мекиот слој на руно е задолжително за секоја зимска гардероба - затоа е создаден пулвер на Snap Fleece Pullover Plain 1/2. Мекиот, мек, подготвен за зима, е крајниот провајдер на топлина и разноврсен секојдневен слој. Совршен за пролет, есен или зима. Може да бидете топло и безгрижно во оваа зимска руно јакна направена од нашата супер-плуска 250 грама MTR FILAMENT REECE. Тоа е совршено слојно парче и прва линија на одбрана за борба против студот. Дополнителен бонус е топол јака што е доволно флексибилна за да ја носи нагоре или надолу, во зависност од посакуваното ниво на тост.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат