• Новак
Волтер Комбо поштенски патент со високи перформанси, алуминиум оксид

Волтер Комбо поштенски патент со високи перформанси, алуминиум оксид

Rating 
DEN 1280.00

Достапност
Достапно за нарачка

Засилено како тркало за мелење за дополнителна безбедност Комбинира две тркала во едно за да заштедите време што нормално би се потрошило за префрлување помеѓу пресеченото тркало и тркалото за мелење. Може да се користи и за изрекување, чистење на коренот, па дури и да се усогласи. Опремено со обложување на метални центри за уште поголема сила, контрола и безбедност. Повеќе живот и побрзи намалувања од споредливи тркала од 5/64 инчи. Засилено како тркало за мелење за дополнителна безбедност. Комбинира две тркала во едно за да заштедите време што нормално би се потрошило за префрлување помеѓу пресеченото тркало и тркалото за мелење. Може да се користи и за изрекување, чистење на коренот, па дури и да се усогласи. Опремено со обложување на метални центри за уште поголема сила, контрола и безбедност. Повеќе живот и побрзи намалувања од споредливи тркала од 5/64 инчи. Алатката за сечење во индустриска класа е специјално дизајнирана да се спротивстави на извртување и свиткување додека дава врвни перформанси. Ова тркало за подготовка на површината е опремено со обложување на метални центри што обезбедува дополнителна безбедност и контрола.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат