• Новак
Завеси за Затемнување на прозорци, Засенчување На Топлинско Изолирано Намалување На Бучавата, За Спална Соба Дневна Детска Соба, 2 Панели, Жолта Гранка Птица

Завеси за Затемнување на прозорци, Засенчување На Топлинско Изолирано Намалување На Бучавата, За Спална Соба Дневна Детска Соба, 2 Панели, Жолта

Rating 
DEN 204.80

Достапност
Достапно за нарачка

①Материјал 100% завеси од полиестерска ткаенина, со предности на добра еластичност, добра отпорност на топлина, добра апсорпција на вода, добра отпорност на абење, добра отпорност на светлина, не е лесна за боење ●Големина● широк 55 инчи, долг 84 инчи, 2 парчиња спакувани. `+Дизајн, бравата дизајн, може лесно да се инсталира на секое место. €Карактеристики}Модерен и убав модел, украсете ја просторијата за да ја заштитите приватноста додека го одразувате вкусот и темпераментот на сопственикот. Перење во Машина ладно, нежен циклус, сушење на тивок оган, не избелувајте. ①Материјал 100% завеси од полиестерска ткаенина, со предности на добра еластичност, добра отпорност на топлина, добра апсорпција на вода, добра отпорност на абење, добра отпорност на светлина, не е лесна за боење. ●Големина● широк 55 инчи, долг 84 инчи, 2 парчиња спакувани. `+Дизајн, бравата дизајн, може лесно да се инсталира на секое место. €Карактеристики}Модерен и убав модел, украсете ја просторијата за да ја заштитите приватноста додека го одразувате вкусот и темпераментот на сопственикот. Перење во Машина ладно, нежен циклус, сушење на тивок оган, не избелувајте.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат