• Новак
Кујнски лист сад за садови за мали лисја, држач за држачи за јадење, држач за лисја на лисја, држач за јадење, држач за масички за кујнски душеци за кујни, душеци за ма

Кујнски лист сад за садови за мали лисја, држач за држачи за јадење, држач за лисја на лисја, држач за јадење, држач за масички

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

Вклучува 1 парче - Секое парче е долг 2,17 инчи и широко 1 инч Две различни убави бои, дрвени загради ја прават остатокот од бојата на секој прибор за јадење уникатни и убави. Табели за кујни, поставена за 4 под 150 места за душеци за трпезариска маса за кујнски маса, места за маси за тркалезни маси тркалезни тркачи, мала кружна маса, душеци кујнски места, место душеци. И издржливи - овие прибор за јадење се изработени од практично дрво, издржливо и чип. Надворешна тркалезна трпезариска маса сет за 4 формални трпезариски табели Полначи 6 стаклени центри за табели правоаголник 24 инчи вечера за трпезарија трпезариска трпезарија 4 овални табели за трпезарија, мала трпезариска маса, поставена за 4 кружни места со кружни места за табели 6. Лесно за чистење - Лесно за чистење - Лесно за чистење - Лесно за чистење - Лесно за чистење - Лесно за чистење - Благодарение на совршената обвивка за глазура, површината на овие држачи за стапчиња за стапчиња е мазна, лесна за чистење, гребење, издржлива и погодна за дневна употреба. Плоча со таблички за трпезариска маса поставена за 2 под 100 стаклени центри за табели правоаголник 24 инчи вечера за трпезарија на трпезарии за 4 мали кружни трки за трпезари за трпезари со душеци за постела маса, голема тркалезна маса, формална трпезарија маса. Разновидна употреба - Погодна за држење стапчиња за јадење, вилушки, лажици, четка за боја и за декорација на маса. Одлична опција за подароци за вашите пријатели и семејство. Тркач на тркалезна маса, модерна формална трпезарија маса, постави вечера за вечера, тврди мали кружни маса, душеци за трпезарии, мали трпезариски маса, поставени за 4 кружни трпезарии поставени табели и 4 столчиња тркалезна плоча поставена ткаени.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат