• Новак
Z-Man Pro Bulletz Jig Head 3 пакет

Z-Man Pro Bulletz Jig Head 3 пакет

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

P3 H14-02 PK3 Z-Man Pro Bulletz се новата надградена верзија на Z-Man на нивните finesse bulletz jigheads, уникатно преземање на лажицата пондерирана широка јадица/хибридна хибридна хибрид за месување на мали меки пластични плевел. Тие имаат вградена тежина на мијалник со куршуми прикачени на кука со широка јаз по тежина од жица. Оваа глава со тежина на куршуми доаѓа низ сите видови на вегетативно покритие со леснотија и кука. Куката, исто така, има обликувана маичка која безбедно ги држи и елазтехот и традиционалната мека пластика базирана на пластизол. Повеќе од 30 години, Чарлстон, производи за риболов со седиште во СЦ, со седиште во СЦ, се гордееше со донесувањето технологија до риболовците. Од усовршувањето на боењето и масовното производство на силиконски преклопување во 1980-тите, З-Ман веќе долго време е еден од големите добавувачи на индустријата на силиконски здолниште, но до неодамна името З-Чен не беше познато за многу рибари.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат