• Новак
Телескоп,Двоглед, Телескоп За Почетници, Мал Телескоп Мини Телескоп Компас Комбиниран Прилагодлив Телескоп За Играчки

Телескоп,Двоглед, Телескоп За Почетници, Мал Телескоп Мини Телескоп Компас Комбиниран Прилагодлив Телескоп За Играчки

Rating 
DEN 301.12

Достапност
Достапно за нарачка

Професионален Двоглед дизајниран за активности на отворено, како што се качување, пешачење, возење, гледање диви животни и пејзажи Овој моќен двоглед може да се користи и за гледање голема сценска претстава, вокален концерт, фудбалски натпревар итн. Призма Двоглед со призма стаклен материјал, имате подобар поглед на далечни објекти. Супериорната оптика и повеќеслојните леќи обезбедуваат светли и остри слики, премиум двоглед за да ги фатите најјасните моменти. Водоотпорен Двоглед Отпорен На Магла Нашите двогледи се изработени од висококвалитетен гумен материјал, многу лесен за носење и заштитен од непредвидливи ловечки несреќи со нелизгачки стисок. Користете водоотпорен и материјал без магла за да издржите обилна дождовница. Лесен За Фокусирање корективниот оптички слој е добар за верност во боја и го минимизира изобличувањето. Диоптер Систем прилагодување на нерамнотежа визија на двете очи. Мазното и големо централно копче за фокусирање го прави едноставен за ракување и лесен за фокусирање. Пренослив и Лесен за Употреба двогледот е пренослив за ремен за вратот и торба за носење. Ако сте зафатени при рака, можете да ја закачите на вратот. Кога сакате да го користите, прилагодете растојание за да си дадете добра слика. Добредојдовте во продавницата БГДИДДД.Вашето задоволство е нашата најголема потрага.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат