• Новак
Заврши за рутирање на титаниум за рутирање на титаниум

Заврши за рутирање на титаниум за рутирање на титаниум

Rating 
DEN 4769.12

Достапност
Достапно за нарачка

On Srud EMC600620 Рутирање крај Мил Титаниум финале со долга должина на вратот со високи перформанси број на флејти 6 единечни аголни радиус крајниот стил Центар за сечење тип на десна рака, карбид алтин финиш диа 3/8 во Шанк Диа 3/8 во должина на исечен 1/2 во вкупно во целост Должина 6 во вратот Дија 0,355 во должина на вратот 3 1/4 во сечен агол 40 deg хеликс агол 40 deg радиус 0,0300 во за обработка на воздушните материјали не'рѓосувачки челици легури базирани на никел и легури на титаниум

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат