• Новак
Kokaaee за Airpod Pro & Pro 2 Case Cover Cute Funda Kawaii жени естетски заштитник девојки девојки girly течен сјај блескаво блескаво цвеќиња цветни дизајн estuche keychain y2k за Apple Airpod Pro 1/2 случаи

Kokaaee за Airpod Pro & Pro 2 Case Cover Cute Funda Kawaii жени естетски заштитник девојки девојки girly течен сјај блескаво блескаво

Rating 
DEN 175.84

Достапност
Достапно за нарачка

Премиум материјал : Ова за Air Pod Pro и Pro 2 Case Заштитно куќиште со смешен дизајн е направено од висок квалитет на тврд TPU Ова покритие на куќиштето на 2 -та генерација на Air Pod Pro и Air Pods Pro не е лесно да се пробие, а површинската шема ќе остане јасна и убава и не е лесна за паѓање. Одлична заштита : Нашите Air Pods Pro 2nd Gen Case со одлики за отповик, отпорен на шок и отпорни на отпечатоци можат да обезбедат целосна заштита за вашиот Air Pod Pro 2-ри. Може да ја заштити вашата втора генерација на Apple Airpod Pro од надворешно оштетување и да го спречи вашиот Air Pods Pro 2 -ри генерација од нула до што било остар и тврд. Течен дизајн : Овој случај на Air Pods Pro и Air Pods Pro втора генерација има дизајн на течен сјај, што е многу естетски и важен елемент и има истакната личност. Шик елементот е погоден за сите девојки, и е добар избор да му го дадете на вашето семејство и девојчиња како подарок порано. Поддршка за безжично полнење : Овој случај Kawaii и Girly Airpod Pro 2 добро се вклопува во Air Pods Pro Pro2 без да создадете дополнителен дел или ком. Ветувајќи го нивното безжично полнење, а исто така поддржува и USB полнење со овој заштитен случај. Клучеви за клучеви вклучуваат : Секоја кутија Air Pods Pro и Pro 2 Gen е опремена со супер симпатична приврзок за клучеви, го прави погодно да ги прикачите Air Pod Pro и Pro 2 Case на вашата чанта, ранец, појас или клучеви. Навистина е погодно за патување на отворено, фитнес, одење и возење велосипед. Премиум материјал : Ова за Air Pod Pro и Pro 2 Case Заштитно куќиште со смешен дизајн е направено од висок квалитет на тврд TPU. Ова покритие на куќиштето на 2 -та генерација на Air Pod Pro и Air Pods Pro не е лесно да се пробие, а површинската шема ќе остане јасна и убава и не е лесна за паѓање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат