• Новак
Anncus ADS1110A2IDBVR SOT23-6 ADS1110A2IDBVT

Anncus ADS1110A2IDBVR SOT23-6 ADS1110A2IDBVT

Rating 
DEN 1063.20

Достапност
Достапно за нарачка

Потекло : CN (потекло) Состојба : Ново. Тип : Регулатор на напон. Број на модел : 0. Потекло : CN (потекло). Состојба : Ново. Тип : Регулатор на напон. Број на модел : 0. Почитувани пријатели, со кои електронски компоненти ви требаат за да не контактирате? Многу наши акции не се на полицата. Можеме да не контактираме постојано во процесот на ажурирање. Можеме да ви помогнеме да соработувате со сите електронски компоненти и интегрирани кола. Специфики на ИТИМ : Потекло : CN (потекло) Состојба : New Type : Напон регулатомодел Број : 0 Апликација : Компјутерска температура : 0 SUPPLY Напон : 0Дисипација моќност : 0 Package : SMDIS Прилагодено : Да.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат