• Новак
GT Graphics Tanzania Flag овална - винил налепница водоотпорна декларација

GT Graphics Tanzania Flag овална - винил налепница водоотпорна декларација

Rating 
DEN 63.84

Достапност
Достапно за нарачка

Големина : 3 " Американски направен производ. Водоотпорен винил отпорен на отворено. Одлично за телефони, автомобили, лаптопи, I-плочи, шкафчиња, кутии со алатки, итн!. Американски направен производ. Водоотпорен винил отпорен на отворено. Одлично за телефони, автомобили, лаптопи, I-плочи, шкафчиња, кутии со алатки, итн!. Налепница за винил со целосна боја. Издржлива 5 -годишна гаранција за квалитет на живот на отворено. Се однесува на секоја сува чиста површина. Едноставна апликација за кора и стап.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат