• Новак
Тенок чанта за лаптоп за лаптоп за тропска банана за работа

Тенок чанта за лаптоп за лаптоп за тропска банана за работа

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Достапно за нарачка

Лаптоп торбата е изработена од неопрена Оваа торба за гласник е отпорна на абење и отпорни на гребење, водоотпорна материја. Компјутерската торба може да се удвои како женска чанта или како лесен лаптоп за носење. Деликатна, мека и затегната, оваа лаптоп торба може да се носи самостојно. Одговара на повеќето компјутерски големини на пазарот. Оваа чанта има пет големини за да изберете. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не по е -пошта и ние ќе го решиме за вас што е можно поскоро. Стилската торба за лаптоп е совршен избор за секој професионалец во движење. Лесниот дизајн го прави совршен за долги патувања или патувања. Дали патувате на работа или излегувате за одмор за викенд, стилската торба за лаптоп има сè што ви треба .

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат