• Новак
7-ми роденденска кошарка имам 7 момчиња деца од 7-ми роденденска маица

7-ми роденденска кошарка имам 7 момчиња деца од 7-ми роденденска маица

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

Цврсти бои : 100% памук; Хедер Греј : 90% памук, 10% полиестер; Сите други Хиткерс : 50% памук, 50% полиестер Повлечете го затворањето. Одлична кошарка за деца маица за подароци за момче или девојче кое го слави својот 7-ми роденден. Кул Јас сум 7 маичка за роденденска забава во кошарка. Совршена детска кошула за роденден за fanубител на кошарка. Прекрасно ти за роденденска забава. Симпатична кошаркарска дизајн презентирана маица за син, ќерка, внука внука, внука внука или пријател. Одличен подарок за роденден и прекрасен подарок за Божиќ. Декорации за забави во кошарка, зачувани свеќи и транспаренти. Лесен, класичен вклопување, ракав со двојна игла и долниот полите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат