• Новак
Водоотпорен водоотпорен мобилен телефон на Navitech, кој работи појас на половината - Компатибилен со Galaxy S10E

Водоотпорен водоотпорен мобилен телефон на Navitech, кој работи појас на половината - Компатибилен со Galaxy S10E

Rating 
DEN 1480.00

Достапност
Достапно за нарачка

Брзо за прицврстување и одвојување - Лесно се отстранува од преградата за да можете лесно да фотографирате или да одговорите на повици Клучни карактеристики - Armband е лесен и дише што го прави удобно да се носи за време на тренингот. Флексибилната лента се прилагодува за да одговара на која било рака. Наменето за безбедност - Рефлективно детали го одржува вашиот видлив за време на услови на слаба осветленост. Кориснички -пријателски -високо прилагодување на преградата е лесна за чистење и механизмот за држење го прави инсталирањето на вашиот телефон брзо и едноставно. Висока quaiity- удобна, издржлива, пријателска за кожата. Брзо за прицврстување и одвојување - Лесно се отстранува од преградата за да можете лесно да фотографирате или да одговорите на повици. Клучни карактеристики - Armband е лесен и дише што го прави удобно да се носи за време на тренингот. Флексибилната лента се прилагодува за да одговара на која било рака.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат