• Новак
HOMOYOYO 6PCS Складирање на прстенот за складирање куки за чување хамак штанд таванот кука суспензија таванот кука занишана кука морски хардвер, главен хардвер, кука од ?

HOMOYOYO 6PCS Складирање на прстенот за складирање куки за чување хамак штанд таванот кука суспензија таванот кука занишана кука морски хардвер,

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

Плоча за очи u Куки- куки за складирање со тешки должни работи погодни за домови, кујни, бањи, хотели , Хардвер за висина на wallидови- Внимателно избраните материјали не се лесни за деформирање или кршење и можат да бидат за некое време. Комплет за висина за занишан стол- Главна чинија за очи Употреба на високо квалитетни материјали, добра текстура, едноставна и дарежлива форма, погодна за разни украсни стилови. Замачкана кука за тавани- Употреба на високо квалитетни материјали, добра текстура, едноставна и дарежлива форма, погодна за разни украсни стилови. Заградата за монтирање на таванот- отпорен на стареење и висока температура, може да биде каде било, практично и. Плоча за очи u Куки- куки за складирање со тешки должни работи погодни за домови, кујни, бањи, хотели ,. Хардвер за висина на wallидови- Внимателно избраните материјали не се лесни за деформирање или кршење и можат да бидат за некое време. Комплет за висина за занишан стол- Главна чинија за очи Употреба на високо квалитетни материјали, добра текстура, едноставна и дарежлива форма, погодна за разни украсни стилови. Замачкана кука за тавани- Употреба на високо квалитетни материјали, добра текстура, едноставна и дарежлива форма, погодна за разни украсни стилови. Заградата за монтирање на таванот- отпорен на стареење и висока температура, може да биде каде било, практично и. Список на пакети Карактеристики на куки од 6 x -Материјал : Куки од не'рѓосувачки челик не'рѓосувачки челик. -ИЗИЗА : Околу 3,90x2.08inch wallиден тавански хамак куки.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат