• Новак
Изненадување Најава За Бременост за баби и дедовци подароци за најава за бебиња

Изненадување Најава За Бременост за баби и дедовци подароци за најава за бебиња

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

Користете како најава за бременост што сигурно ќе ја сакате! Ние користиме само висококвалитетни боди со брендови. Одличен Материјал!. - Ние користиме винил налепница од комерцијална класа за исклучителна издржливост. ПРОИЗВЕДЕНО ВО САД. Колку е симпатична и забавна оваа објава за бременост за баби и дедовци! Совршено за објавување на доаѓањето на новото бебе!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат