• Новак
Јас сум од Полска Арт Деко Моден моден нокти за секач за секач за клучеви за ножици

Јас сум од Полска Арт Деко Моден моден нокти за секач за секач за клучеви за ножици

Rating 
DEN 419.36

Достапност
Достапно за нарачка

Големина : 3,5 см x 6,6 см (1,4 инчи x 2,6 инчи) Класификација : клипери за нокти, отворач, синџир на клучеви. Функција : Мултифункционален клипер за нокти : Сечење на ноктите, отворање на шишиња, пристап до синџирот на клучеви.; Сечилата се обликуваат и со големина специјално за да ги исечете ноктите со оптимална точност.; Цврст не'рѓосувачки челик : обезбедува екстремна цврстина спречувајќи свиткување и лизгање.; Лесен за чистење.; Одличен подарок за вашите семејства и пријатели како да имаат одлично искуство за сечење на ноктите. Материјал : Овој производ е изработен од метал со висок квалитет. Количина на пакет : 1 x клипер за нокти. Големина : 3,5 см x 6,6 см (1,4 инчи x 2,6 инчи) Класификација : клипери за нокти, отворач, ланец на клучеви : мултифункционален клипер за нокти : сечење на нокти, отворање на шишиња, пристап до синџирот на клучеви.Сурди не'рѓосувачки челик : Обезбедува екстремна цврстина спречувајќи свиткување и лизгање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат