• Новак
Нов Лцд Екран Замена Поправка Дел За Канон ЕОС 5Д Марк IV 5d4 1DX2 Камера

Нов Лцд Екран Замена Поправка Дел За Канон ЕОС 5Д Марк IV 5d4 1DX2 Камера

Rating 
DEN 127.84

Достапност
Достапно за нарачка

Лцд Екран За Канон 5Д марк IV 1 DX2 Предметот е сосема нов и оригинален дел со позадинско осветлување. Ние ќе го испратиме предметот веднаш по вашето наддавање, и ќе бидат потребни околу 7-15 работни дена за испорака На Пакетот. Сите прашања ве молиме слободно контактирајте не, вие го заслуживте тоа. Лцд Екран За Канон 5Д марк IV 1 DX2. Предметот е сосема нов и оригинален дел со позадинско осветлување. Ние ќе го испратиме предметот веднаш по вашето наддавање, и ќе бидат потребни околу 7-15 работни дена за испорака На Пакетот. Сите прашања ве молиме слободно контактирајте не, вие го заслуживте тоа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат